WhatsApp

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

İnsanlığın kullana geldiği en eski yapı malzemelerinden biri olan pomzadan mamul BİMSBLOK 'ların faydaları yıllar öncesinden keşfedilmiş ve günümüzde teknoloji ile birlikte hafifliği, yüksek izolasyon etkileri, atmosferik şartlar olağanüstü direnci ile de inşaat sektörünün en gözde yapı malzemeleri haline gelmiştir.

Tekno Bims A.Ş pomzadan mamul hafif yapı elemanlarının faydalarını yapı sektörünün hizmetine sunmak amacıyla 1978 yılında Nevşehirde kurulmuştur.

2005 yılında yeni üretim hattını ve tesislerini tamamlayarak 10.000 m2 kapalı ve 90.000 m2 açık alana sahip tesislerimizde günlük 200.0000  adet üretimiyle sektörün öncü kuruluşlarındandır.

Firmamız sektörel hizmet etkinliklerini, evrensel standartlarda yürüterek ekonomik ve teknolojik gelişmelerin takibinde müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, kaliteden ödün vermeksizin güvenilir ürünler üretmeyi, bilgiyi uygulamayı amaç edinmiştir.

Tekno Bims markalı ürünlerimiz Türkiye' nin dört bir yanında konut, otel, iş merkezi, alış veriş merkezi, fabrika projelerinde, kalitesi, hizmeti ve sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektörün lider markası haline gelmiştir.

Tekno Bims markalı ürünlerimiz karışımın hazırlanmasından paketlemeye kadar yüksek üretim teknolojisi, uzman kadrosu, TSE (EN 771-3), CE, ISO ve UTO belgeleri ile, Avrupa standartlarındaki üretimi, sektörün en kapsamlı kalite kontrol ve Arge departmanı ile üstün kalitede duvar, asmolen, peyzaj  bloklarını inşaat sektörünün hizmetine sunulmaktadır.